Obec Nižbor
ObecNižbor

Informace IDSK o modernizaci webových stránek systému PID

LOGO PID

Nová funkcionalita webových stránek systému PID.

V souvislosti s modernizací webových stránek systému PID má nově široká veřejnost možnost být prostřednictvím e-mailu informována o plánovaných výlukách a trvalých změnách ve veřejné dopravě v rámci systému PID, včetně změn v jízdních řádech zvolených linek.

K tomu, abyste byli o plánovaných změnách předem informováni je třeba na webových stránkách www.pid.cz provést jednoduchou registraci. Následně si v sekci jízdní řády u vybrané linky a zastávky zaškrtnete políčko s poštovní obálkou a tím aktivujete automatické zasílání novinek, vztahujících se k dané lince (nové jízdní řády, trvalé změny a výluky související s vybranou linkou). Tyto požadavky pak můžete spravovat v sekci Profil, kterou najdete v pravém horním rohu pod ikonou človíčka. Tady si také můžete zapnout zasílání veškerých novinek na webu pid.cz.

Datum vložení: 22. 1. 2024 15:53
Datum poslední aktualizace: 22. 1. 2024 16:19

záchranný kruh

dnes, úterý 23. 7. 2024
středa 24. 7. slabý déšť 21/14 °C
čtvrtek 25. 7. jasno 23/14 °C
pátek 26. 7. polojasno 27/12 °C

Nižborský list

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

GOobec mapový portál

mapové podklady a dokumenty území obce

GOobec mapový portál